//
üretilmiş ve uygulanmış ürünler hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz yapımına başlanmış ve henüz sonuçlanmamış projelerin tanıtımlarını burada bulabilirsiniz özel istek ve siparişlerinizi verebileceğiniz destek kısmımız otomasyon alanında her konuyu burada ele alacaktır.
 

...KAYA otomasyon olarak 1998 yılında başlamış olduğumuz, elektronik otomasyon sektöründe her zaman düzgün ve işlevsel sistemler yapmayı hedefledik. Bu anlamda var olan bir ürünü yada sistemi daha da geliştirerek kullanım alanlarını genişletmek birinci tercihimiz oldu.

...Sektörde genel anlamda tam otomatik pano,cnc kontrol, cnc ve özel grafik tasarımlar, soğuk oda kontrol, güvenlik ( kamera,yangın ,soygun), güneş enerjisi sistemleri ile beraber özel elektronik devre tasarımları konusunda çalışmalarımız bulunmaktadır.

...Konusunda deneyimli ekiple gerçekleştirdiğimiz özel projelerde her konu için özel geliştrilen bilgisayar arayüzü ile beraber sistemleri internetten yada mevcut agdaki bir bilgisayardan kontrol edilmesinede olanak sağlamaktayız.

...Hiç bir projede diyer firmaların yapmış olduğu hazır bir ürün kullanılmadan, her tasarım özenle tarafımızca geliştirilir, bu konuda da var olan sistemlere alternatif olmaya özen göstermekteğiz.

...Konularımıza 2007 itibari ile şirketlere yönelik özel bilgisayar yazılımı ve web sayfa tasarımlarınıda eklemekle, çalışma alanımızı genişlettik bu alanda da her türlü grafik tasarımları da bize ait olan projeleri yürütmekteyiz.

...Amacımız sizlerinde desteği ile daha da başarılı projelerle büyüğüp iş konusunda yeni alanlar açabilmek.