//
üretilmiş ve uygulanmış ürünler hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz yapımına başlanmış ve henüz sonuçlanmamış projelerin tanıtımlarını burada bulabilirsiniz özel istek ve siparişlerinizi verebileceğiniz destek kısmımız otomasyon alanında her konuyu burada ele alacaktır.
Kompanzasyon Panoları

8 kanal su pompası

SSR (solid state relay) günümüzün mekanik kontaktörlerinin yerini alacak olan triac,tristör ve igbt gibi yarı iletkenlerle üretilen elektronik kontaktörler. Panolarda çok sık kullanılmaya başlandı, yüksek amperlerde hız ve açma kapama anlarındaki yüksek demerajlarda büyük kolaylık saglamak la kalmayıp arg yapma olayından dolayı ortaya çıkacak sorunlarında ortadan kaldırmıştır. Ayrıca yüksek amperlerde büyük kontaktörlerin aşırı yer kaplamaları nede ni ile SSR lere talep dahada çoğalmaktadır.

Yanda 25kwa 8 motorun soft star yapılması için yapılmış panoyu görmektesiniz.


Röle Kontrol Kartı

32 Kanal röle kontrol

Kullanımı kolay arayüzü sayesinde süs havuzlarının su ve ışık şovlarını kontrol için üretilmiş olmasına rağmen, kart istenildiğinde farklı amaçlar içinde kullanılabilmektedir.Kartın, bir den fazla birimle haberleşiyor olması kullanım kolaylığı ve geniş kullanm alanı sağlamakda

USB, RS485, RF ( 5 KM ), BLUETOOTH, PC, ANDROID


8 Kanal röle rontrol

Özellikle panolarda kullanılmak üzere üretilmiş olup raya takılabilen alt kısmı izoleli bir üründür. Röle besleme seçenekleri kullanıma göre üretilebilen, her röle çıkışı NO ve NC olarak kaliteli ve asansörlü klemensle yapılmıştır. Klemensler isteye göre soketli veya sabit de yapılabilmektedir.


2 Kanal portatif vinç kontrol

Birçok işletmede portatif olarak kullanılabilen kablolu el kumandalı vinçlerin, pano yardımı ile butonlu veya uzakdan kumanda ile çalıştırlmasına olanak sağlamak amacı ile üretilmiştir.
Röleler 1800W kadar test edilmiştir. Çok sayıda yerde kullanılan bu sistem montaj kolaylığıda sağlamaktadır. İstenirse ray mantajlısıda yapılabilir.


3 Kanal Isı kontrol

Birçok yerde kullanılabilen -55 ile +85 derecelerini hassas ölçebilen 3 adet sensörlü, her kanalın açma ve kapa değeri ayrı ayrı girilebilen ve ekranda bu değerleri ayrı ayrı gösterebilen bir devredir, Röle çıkışları 16A olup NO ve NC olarak yapılmıştır, klemansler raylı tip olup, sabit yada geçmeli şekildede üretilebilir. İsteğe bağlı olarakda raya geçmelide yapılabilir.